| Sarai a întrebat:

Imi explica si mie cineva care-i faa cu pariurile sportive? laughing

6 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

In ce sens?

Pariurile sportive inseamna sa intuiesti,ghicesti rezultatul unui meci,eveniment,etc. (fotbal, baschet, etc.)

Ca in mai toate activitatile, trebuie sa bagi bani, si ca in mai toate jocurile de noroc, uneori castigi alteori pierzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una dintre ramurile principale ale mafiei internaţionale.

Răspuns utilizator avertizat
| AlinNxD a răspuns:

E o prostie laughing)

| 99NYC a răspuns:

Asta este la ruleta si la pacanele.La pariuri castiga cativa pe termen lung... vreo 1%. Restul de 99% pierd pentru ca : 1. Pun mai multi bani pe un bilet decat isi permit sa piarda. 2.Pun prea multe meciuri (4+) pentru ca nu se multumesc cu un castig mic, deci is prea lacomi. 3. Ambele (1si2) laughing)

| CatyElla a răspuns:

Pui pariu gen pe 12 lei pe echipa Steaua ( meciul e intre Steaua si Dinamo) si daca castiga Steaua castigi niste bani iar daca pierde Steaua ai pierdut aia 12 lei.