| B3HRUZ a întrebat:

Imi place sa merg foarte mult cu bicicleta si as avea o intrebare. Exista ceva ce m`ar putea face sa merg la fel de tare si sa depun efort mai putin.in afara de motor.niste magnetii sau un motor magnetizat...sau un motor electric.destul de ieftin!

Răspuns Câştigător
| MissCrissuli a răspuns:

ICEMAN: la bicicleta poti sa pui motor : http://www.youtube.com/watch?v=OC3DIGIcyDA

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La bicicleta nu poti pune motor electric nimic, doar daca iti scoti permisul de moped A1 (licenta) si mergi cu vreo 60 km/h.

| B3HRUZ explică:

Motor stiu ca pot sa imi pun.si nu am nevoie nici de A1.Dar ma intreban daca cumva cunoaste cineva vreo metoda spre exemplu cu niste magneti sau nu stiu exact...sau un motor electric mic care sa se incarce in timp ce pedalez.sau cu bateriithinking!

| diesel02 a răspuns:

Du-te la dezmembrari si pune motor de drujba pe ealaughing