| Andrei_Balint_1998 a întrebat:

Imi puteti da cateva nume de carti despre pariuri sportive, strategii pariuri sau orce legat de acest lucru? s

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Strategii nu sunt multe. Gasesti mai multe informatii pe net. O sa-ti spun eu doua: martingale si fibonacci. De asemenea, mai sunt unii care joaca cote mici cu sume foarte mari. Si asta este o strategie. Daca da roade sau nu, nu pot sa ma pronunt eu. Daca nu prea te descurci, te poti inspira si de la anumiti tipsteri. Ii gasesti pe Facebook. Iti spun eu cativa: Claudiu Hood, Flavius Dreghici, Radu Pintea. Carti despre pariuri nu prea sunt. Claudiu Hood stiu ca vrea sa scoata una. Cel mai mult din pariuri vei invata daca joci constant (nu recomand insa sa te tii de ele). Cu timpul, daca esti priceput, vei capata experienta si vei intelege mai bine fenomenul, lucru care te va indrepta spre castig. Nu spun ca vei iesi in profit din pariuri, e imposibil asta, insa vei castiga mult mai mult decat o faceai atunci cand erai incepator.

1 răspuns:
| OLBGromania a răspuns:

Ok, o sa iti dau o strategie dezvoltata de mine. Fibonacci si Martingale sunt falimentare mai devreme sau mai tarziu daca prinzi o serie de 8 pariuri necastigatoare. Tot ce trebuie sa faci este sa pariezi online ca sa eviti TVA-ul si sa alegi peste 2, 5 goluri cand favoritele joaca acasa si au cota intre 1, 20-1, 35. Doar un singur meci pe bilet, fara pariuri multiple sau la sistem.