| Cr7adi a întrebat:

In care dintre campionatele Italiei, Spaniei,Germaniei, Angliei nu se dau multe cartonase si in care jucatorii nu se prea faulteaza. Aveti ceva site de statistici, in care sa se arate statistici in legatura cu cartonasele galbene si rosii? Funda UNUI RASPUNS BUN!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am statistici, dar din ce se observă cu ochiul liber, în Spania nu se prea faultează(excluzând " notabila " performanţă reuşită de Săpunaru acolo), iar în Anglia se dau cele mai puţine cartonaşe pe meci.