| Avocado7 a întrebat:

Intrebare pentru cei care detin benzi de alergat. Majoritatea au un ecran unde afiseaza dinstanta, pulsul etc. In ce unitate de masura este distanta? Daca o folosesc cam 20 de minute imi spune la distanta 1.0 Nu cred ca in 20 de min am parcurs doar un kilometru. Acelasi lucru si la calori, dupa 20 de minute la calorii arata 20. In 20 de minute doar 20.0 de calorii? Banda este din Italia.

Răspuns Câştigător
| Tudy000 a răspuns:

Ca distanta probabil arata in mile dar la calorii nu stiu ce sa zic, spune-mi modelul benzii si hai ca te ajut si caut si eu unitatile de masura.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Distanta se masoara in mile, iar caloriile probabil ca sunt 200.
O zi buna.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca alergi la viteza 4...

| AryanQQ a răspuns:

Depinde si ce viteza folosesti, dar sunt 90% sigur ca este vorba de km. happy