| SaveTheNature a întrebat:

La ce ora si pe ce program se difuzeaza meciul Steaua -Chelsea? funda,.

Răspuns Câştigător
| cosmin47 a răspuns:

Marti 1 octombrie tvr 1 21; 45

| SaveTheNature explică (pentru cosmin47):

Multumesc tuturor, insa Cosmin mi-a dat primul raspuns corect. Si, am o singura funda.

9 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

21.45 tvr1, digi, dolce

| alexs99 a răspuns:

Meciul Steaua-Chelsea va fi maine de la ora 21:45 pe Digi Sport 1, Dolce Sport 1 si TVR 1.

| Iamnotme a răspuns:

Maine la 21:45 pe TVR 1 happy

| KingOfShadow a răspuns:

Gaby nu te baga daca nu stii meciul se difuzeaza marti 21:45 tvr1 + digi sport 1! bafta

| gaby9683 a răspuns:

Ora 21:45, program pro tv.

| cosmin47 a răspuns (pentru gaby9683):

Http://www.paginademedia.ro/......e-partida/ 3 posturi difuzeaza meciul si pro-tv-ul nu se numara printre ele