| Catalyn13Barcelona a întrebat:

La ce te ajuta daca joci fotbal? Adica te exemplu sa te inalti dar nu cred... Deci atunci la ce?

Răspuns Câştigător
| petertb a răspuns:

Ma, deci in primul rand practici un sport. daca esti talentat, ff bine, poti castiga bani din asta, daca nu, joci de placere.in al doilea rand, iti dezvolti unii dintre cei mai importanti muschi ai corpului :
gamba,muschii coapselor, abdomenul,coapsele, muschii de la baza coloanei vertebrale.iar in al treilea rand, slabesti, dai jos grasimea de pe tine =>corp sexy.baftawinking

1 răspuns:
| BDoruAndrei a răspuns:

Fotbalul este un joc care iti dezvoltă musculatura in special la picioare! Dacă esti portar ai șanse la dezvoltarea musculaturii in partea de sus a corpului! Să stii fotbal este ceva bun fiindcă este și sănătos să joci dar nici ore intregi că iși va face loc febra musculară! Este un joc al plăcerii! Eu cat am jucat fotbal m-am mai inaltzat! Si chiar mult! Baftă!