| D3vilAngel a întrebat:

La liceu profa ce sport ne chinuie rau de tot.De ex: Ne pune sa facem mersu piticului... si daca cineva nu merge pana la capat pe jum de teren trebuie sa repetam, ne-a pus sa facem de 12 ori. Dupa stand din ghemuit sarituri in lungime si fetele nu faceau corect si am repetat de 27 de ori.Cand nu facem ce zice ne pune pe baieti 100 de flotari si fetele 50 de genoflexiuni.Ne pune cate 5 ture de liceu de obicei si altadata sa alergam toata ora.Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| DanutzDarkness a răspuns:

Te duci la diriginta si te plangi, daca nu rezolvi nimic te dai si tu pe langa ea, o complimentezi. daca nu iti iese si nu iti place deloc sa faci sport te duci la medicul de familie si iti scoti scutire..pls funda daca te-am ajutat

1 răspuns:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu moare nimeni sin sporthappyfaceti acolo ca stie ea ce stiewinking