| Cristian2003 a întrebat:

La summer slam cine credeti ca o sa castige:Undertaker sau Brock Lesnar? Argumentati

3 răspunsuri:
| Depay a răspuns:

Se pare că ești puțin în urmă... Undertaker a câștigat

| Celcareajuta a răspuns:

Lasa serialele astea de *** unde se fac ca lovesc. laughing)) uita-te la seriale adevarate, iti pierzi timpul cu un show numit sport

| AmaliaMarilena a răspuns:

Data trecuta Undertaker a pierdut. Eu nu pariez pe niciunul deoarece amandoi au aceleasi puteri insa lui Brock Lesnar i se duc mult mai greu. Cred ca daca s-ar aduna toti din WWE l-ar bate zdravan pe Brock Lesnar. laughing
P.S. o sa iti ruinez visele, insa tot ceea ce fac ei este. Regizat.
Funda?