| Mihai212 a întrebat:

Legat de fifa 2011.Deci am instalat tot, etc etc...Si cand intru sI dau play...ImI Apare ca trebuie sa bag cd Original:@Stie cineva ce trebuie facut! Va rog

Răspuns Câştigător
| Userrr a răspuns:

Da.Deci iti trebuie programul Daemon Tools Little pe cre il iei de pe net. Apoi iti trebuie versiunea ISO la fifa 2011.Sau daca nu trebuie sa ai cv ISO in folderul instalat sau unde ai installu si ce-ti trebuie. Apoi dai click dreapta pe daemon tools little si dai mount image.Iti alegi folderul unde ai fisierul ISO cu fifa 2011 si dai OK. Apoi deschide iar fifa si vezi. Daca nu merge nici asa...Instaleaza DirectX din fisierul in cre ai fifa 2011. Apoi dai la crack si copy.Te duci in fisierul cu fifa unde ai fifa2011.exe si dai click dreapta apoi PASTE si yes.Acum deschide iar fifa si va mre.By3winking