| epicquestion a întrebat:

LEGAT DE PROTEINELE GEN GFX,PRO GAINER, SAU WPI, aceste produse ajuta la cresterea muschilor(cu sala)? Sau doar ma ajuta sa iau in greutate... Asa numita masa musculara sau mai bine zis grasime

1 răspuns:
| PisicutadinNarnia a răspuns:

Aceste produse sunt niste adevarate toxine pentru corp. Daca vrei musculatura lucrata si frumos definita, fara sa-ti afecteze intr-un mod negativ corpul, trebuie inceput un program in care nu incluzi doar exercitii ci si o alimentatie sanatoasa. Daca vorbesti cu un antrenor specializat in fitness, nu toti mascaricii de pe la salile de forta, iti va sugera corect ce trebuie sa faci.