| AvalohAlyn a întrebat:

Liga 2 va fi televizata sezonul acesta? Ce se mai aude?
(e Otelul acolo si de asta intreb)

Răspuns Câştigător
| Moonlight15 a răspuns:

Super! Esti din Galati? Sincer, nu cred ca o sa fie televizat deoarece spectatorii nu vor sa vada. Doar in real!happy

6 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

Da! E nasol ce se intampla cu echipa noastra... Referitor la intrebarea ta, nu o sa fie televizate.

| AvalohAlyn explică (pentru Moonlight15):

Da.E foarte trist.Eu totusi sper sa vad meciuri de liga 2 ale Otelului, daca nu la televizor, macar pe stadion.sad Sau sa aud ca exista.
Din cauza unor lacomi si tepari si hoti ca Adamescu si TNG, echipa Otelul sufera, campioana 2011 e batjocorita si isi are zilele numaratesad Trist.Si mai trist e ca incet incet moare fotbalul bun la Galati.

| Moonlight15 a răspuns:

Toti privesc cu nepasare... Incet,incet ajungem la faliment,fara bani nu poti trai in fotbal. Si eu, daca nu la TV macar sa mergem pe stadion, sa stim ca exista. Acum sa o luam de la capat, cu juniorii, sa avem stabilitate financiara si incet-incet sa ne ridicam.

| AvalohAlyn explică (pentru Moonlight15):

Am auzit ca azi Astra Asigurari, marea firma a lui Adamescu a intrat in faliment si se spune ca aproape 99% se va intampla asa si cu Otelulsad TRIST

| ciribist a răspuns:

Nu