| Nikolassss a întrebat:

M ~am apucat de sala de o saptamana am scapat de febra cu aspirina, ieri mi a ajuns cimanda de 2 x http://www.megaproteine.ro/......es-1-8kg/, mai recomabda ti -mi ceva fiarte buna sa iau inainte/dupa antrenament sa il pot luat odata cu nitro tech sau inainte!

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Tu cand ai febra musculara daca iei aspirina, mai bine lasa-te de antrenamente, acest sport NU e pentru tine! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru Nikolassss):

Ce te face sa crezi ca nu stiu? Daca n-as stii, n-as avea de unde stii ca n-ai facut bine ca ai luat aspirina din cauza febrei musculare. Stiu, dar nu-ti spun, si stii de ce? Pentru ca vreau sa-ti fac un bine pe care acum nu-l vezi...
Deci mai bine lasa-te acum de antrenamente ca sa nu pierzi mai mult timp. Iti garantez ca nu vei rezista mai mult de cateva luni big grin

| Nelamuritul a răspuns:

Fa sala daca iti place, nu te opri, miscarea ii buna, sau apuca-te de un sport, dar nu lua rahaturi chimice, nu are rost, iti strici corpul degeaba.