| Rikky554 a întrebat:

Ma dau cu placa s am o intrebare:
Eu ma dau mai mult cu piciorul drept in fata, trebuie sa invat sa ma dau pe ambele sau doar pe unul?

6 răspunsuri:
| TheBoxer a răspuns:

Cu ambele... In caz de accident si iti vine pe stangul...ce faci?

| Andrei07565486 a răspuns:

Normal se da doar cu unul, dar sunt uni dispusi sa se dea si cu amandoua. nu intreba de ce (incearca si ai sa vezi)

| Bebitssaa a răspuns:

Depinde de tine. Te dai cum iti place. Eu zic, ca cu dreptul e mai usor de controlat in fata. Pe cand cu stangul, e mai greu. Sfat : Continua asa cum ai invatat pana acum. Stiu si eu cu placa eu ma dau cu dreptul in fata. E mai usor asa, zic eu! Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te dai cu amandoua, iti da o stabilitate de 95%.

| Element25 a răspuns:

Poi si eu tin dreptul in fata cand ma dau pe skate. Te dai cum poti tu, cum te simti bine. Depinde de fiecare persoana.

| IIssaIssabella a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa te dai cu ambele. dar nu exista o regula stricta pentru acest ucru. important este sa te distrezi. happy Succes si a fii atenta. Funda? te rog