| KinekT a întrebat:

Mai poti lua lectii de inot la 15 ani?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La orice varsta.

| BiuL a răspuns:

Sigur, nu exista limita de varsta.

| SiLaS a răspuns:

Faza este ca esti inca in crestere si cu atat mai bine te vei putea dezvolta cat mai mult in zona toracica si o sa te faci mai lat in spatehappy

| nutuxcristian a răspuns:

Lectiile de inot, impulseaza starea fizica, indiferent de varsta, caracter, personalitate etc. Este o activitate sportiva care este practicata de 60% din populatia lumii.
In concluzie, poti lua lectii de inot. happy

| MisterSTAG a răspuns:

Normal ca poti. Poti lua lectii de inot la orice varsta, plus ca sunt foarte indicate pentru a imbunatazi starea fizica si a dezvolta corpul.Cei care practica inot de la varste mici au sansa sa creasca mult mai mult in inaltime.

| Chiperi a răspuns:

Da, de ce sa nu se poata. Aceste cursuri poti sa le faci la orice varsta.

| tigrutacrinuta a răspuns:

De ce nu?

| Miur a răspuns:

Nu te tine nimeni de picior nu? Normal ca poti... E mai greu sa inveti dar tot invetiwinking

| Jass23Love a răspuns:

Da normal!

| DrugsHateMe a răspuns:

Da done la libra nu conteaza varsta.