| bodyguardsmecher a întrebat:

Maine am meci la echipa scolii pe un teren sintetic!
Eu nu fac fotbal deci nu prea sunt obisnuit cu sinteticul, ca pasi si cursiunea mingii sunt diferente mari intre asfalt si sintetic?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca stii sa joci fotbal, te descurci bine pe toate suprafetele. Nu e diferenta mare intre sintetic si asfalt.

5 răspunsuri:
| Voro a răspuns:

Ce cauti la echipa scolii daca tu nici macar nu stii sa joci fotbal?

| bodyguardsmecher explică (pentru Voro):

Bai baiatule, de unde ai tras tu concluzia ca nu stiu fotbal...
Am pus o intrebare, ce n-ai inteles?

| Mihnea78382 a răspuns:

Salut!
Diferenta dintre sintetic si iarba nu e asa mare. Mingea sare mai tare pe sintetic dar in rest sunt la fel.
La ce scoala esti si cu cine joci?

| bodyguardsmecher explică (pentru Mihnea78382):

Nu iarba, asfalt.
App nu stiu cu cine joc scoala 160.

| Mihnea78382 a răspuns:

Daca e pe asfalt ai grija sa nu cazi.Eu asa mi-am spart capul.