| Sebastian222 a întrebat:

Maine am un meci important de fotbal, cum as putea sa ma pregatesc si sa fiu in forma maine la meci si sa nu fac greseli mari in defensiva... Multumesc si ofer funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Greselile tin de antrenamente si talentul tau.

in rest odihneste te bine si mananca ceva usor si hranitor precum banene

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

Nu are trebui sa te stresezi prea mult, astfel vei consuma inutil multa energie. Incearca mai degraba sa-ti dezvolti increderea in propriile puteri, ai grija la alimentatie si la odihna.