| Bratu_Ionut_1999 a întrebat:

Maine o sa ma inscriu la box si sunt curios cand as putea sa merg in cantonamente cu antrenorul. Adica cam dupa cat timp? Sau asta decide antrenorul.

Răspuns Câştigător
| AryanQQ a răspuns:

Asta depinde de evolutia ta. Evident ca antrenorul decide cand esti pregatit pentru asa ceva. Succes si sa nu te descurajezi dupa primii pumni in nas. happy

2 răspunsuri:
| LimonadaBaa a răspuns:

Asta depinde de evolutia ta, cat de repede pricepi si-ti dezvolti stilul de box.Eu am mers in cantonament dupa 4luni.

| Sorin_Constantin_2000 a răspuns:

Antrenorul decide cand esti pregatit sa mergi in cantonamente
De ce zic asta?
Pai sa zicem ca dupa un an vei avea un cantonament evident antrenorul nu o sa te ia daca stie ca nu vei putea face fata.