| Federovici_Silviu_1990 a întrebat:

Meciul de sambata GERMANIA-PORTUGALIA se difuzeaza doar pe dolce sport? Eu nu prind acest canal si tare as vrea sa vad meciul crying

Răspuns Câştigător
| Ekcstsy a răspuns:

Http://www.dolcesport.g4you.ro/ iti trebuie internet explorer

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, al doilea meci se transmite doar pe Dolce Sport. Poti cauta transmisia pe internet. Numai bine!

| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

Poti vedea meciul pe site-ul WWW.ON-LINE-LIVE.COM si dai acolo la meciuri azi, dai la Germania-portugalia si te uti cu flash link 2, 3 etc.Sigur e acolo gratuit si il gasesti, si eu acolo o sa il vad.Vizionare placuta:D

| matadoru a răspuns:

Www.lshunter.tv - www.atdhenet.tv - www.hahasport.com ti-am dat 3 site-uri de unde poti urmarii multe meciuri gratis!

| SmRpT a răspuns:

Www.dolcetv.ro aici poti vedea meciu:>

| al3xtheb3st a răspuns:

Salut ai aici un site pentru urmarit meciuri online pe calculator ai toate meciurile din ziua curenta lshunter.tv
Gasesti acolo toate meciurile insa poate unele necomentate sau in alta limba dar macar il vezi

| dany97 a răspuns:

Asculta,tot campionatul euromean si toate meciurile din grupe va fi transims de tvr1, acesta fiind principalul post de televiziune din Romania care transmite intreg campionatul.dolce sport doar transmit si ea cateva meciuri dar nu este un post oficial deoarece comentatorii vor transmite din studioul lor iar cei de la tvr fiind principalul post vor fi acolo!

| Pyron a răspuns:

Doar pe Dolce Sport.

| gasti4 a răspuns:

Uita-te pe net(pe internet explorer)