| barajul a întrebat:

Mi-a zis un baiat ca are bratul de 37 la cald, cum adica la cald? cand e la cald si cand e la rece?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

La cald adica dupa sala, la rece in timpul zilei de exemplu dimineata.

5 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

E mic stai calm.

| lpavel a răspuns:

Adica in timpul antrenamentului! atunci de obicei bratul e mai mare decat atunci cand stai si nu faci nimic...

Răspuns utilizator avertizat
| barajul explică:

Multumesc pentru raspunsuri

| valikovali a răspuns:

La cald adica in timpul antrenamentului cand muschiul este pompat cat se poate de mult.
La rece adica in momentul in care muschiul este in repaus, odihnit