| AlinElle89 a întrebat:

Mi-as dori sa fac spagatu` si sfoara Ce exercitii trebuie sa fac? Dau fundita

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! in primul rand trebuie sa fii foarte mobila, stai in pat in sezut un pic culcata, si ridica piciorul sa il prinzi cu mana si trage cat poti tu de tare, fa genoflexiuni, fa sport ce solicita picioarele se departatarea lor pentru a te obisnui.
Mult succes si o zi frumoasa sa ai!

2 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Descentrat laughing)) Oare la cine am mai auzit eu expresie de fata descentrata rolling on the floor))

| ddellia a răspuns:

Nu poti deodata sa faci, trebuie ca in fiecare zi sa faci incarlzire si dupa, cand faci spagatu sau sfoara, sa nu te fortezi trebuie sa te balansezi, iar in final o sa poti