| anonim_4396 a întrebat:

Microbistilor va rog niste pronosticuri!

IATA REZULTATELE DIN TUR!

Olympique Lyon – APOEL Nicosia 1-0

Bayern Leverkusen – FC Barcelona 1-3

Zenit St Petersbourg – Benfica Lisboa 3-2

AC Milan – Arsenal London 4-0

Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Nu ai cum sa afli daca a fost sau nu cel mai bun raspuns pana se joaca meciurile... oricum eu zic asa:
Nicosia-Lyon x2
Barcelona-Leverkusen 1
Zenit-Benfica 1 (aici nu sunt sigur chiar deloc, Benfica e o echipa tare dar in ultima vreme a pierdut meciuri aiurea si de aceea tind sa cred ca se duc rusii mai departe)
Arsenal-Milan 1 (Stiu ca Milan le-a dat 4-0 dar sunt convins ca in Anglia va fi altfel deoarece Milan trebuie sa apere rezultatul asa ca nu va conta cine stie ce pe cand Arsenal va trebui sa marcheze si va castiga meciul insa dupa parerea mea pierde calificarea Arsenal)

Nu stiu ce sa spun sunt meciuri grele.Ia-le banii! Baftawinking

4 răspunsuri:
| IonutGosa a răspuns:

Apoel Nicosia-Lyon 1-1
Fc Barcelona-Bayer Levekusen 3-0
Zenit-Benfica thinking 1-1
Arsenal-Milan 1-1

Sunt meciuri grele, dar bafta daca pui la pariurihappy.

| WeeD a răspuns:

Lyon cred ca, castiga.
Barcelona! E clar, sa mai zic ceva?
Benfica egaleaza si se duc in prelungiri. Benfica castiga! happy
Arsenal la scoru ala nu cred ca o sa mai faca mare lucru.

| Bosnia a răspuns:

Apoel nicosia - lyon 1-2, Barcelona - Bayern leverkusen 3-0, Benfica Zenit 1-0, Arsenal Ac Milan 0-2. Sper ca ti-am fost de folos.

| Bosnia a răspuns:

Apoel nicosia - lyon 1-1, Barcelona - Bayern leverkusen 3-0, Benfica Zenit 1-0, Arsenal Ac Milan 0-2. Sper ca ti-am fost de folos.