| AdrianaBacescu a întrebat:

Neata! Ce parere aveti despre meciurile de ieri seara si de azi seara din UCL?

Răspuns Câştigător
| cristi62 a răspuns:

Foarte ciudate cele de ieri
Azi sunt cele mai echilibrate.
Cred ca celtic nu bate maribor, Bate borisov o sa fie un meci inchis.
La Lile cu Porto cred ca se vor da goluri multe.

| AdrianaBacescu explică (pentru cristi62):

Au fost ieri-seara, dar cele de marti de ce au fost ciudate?

| cristi62 a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Ma asteptam ca Arsenal sa ii domine pe turci.
Ludogoret sa joace mai bine.
Azi ce zici?

| AdrianaBacescu explică (pentru cristi62):

Cele de marti seara au fost cat de cat frumoase meciurile, dar cele de ieri seara nu prea mi-a placut doar Zenit si Standard, in rest Celtic cu Maribor=egal cu 0, doua echipe cat de slabe, Porto si Lille=meci cat de cat
Ludogoret=echipa prea slaba nu se compara cu echipe destul tot de slabe.

4 răspunsuri:
| happy31animation a răspuns:

Au fost super