| MalinaAndreea a întrebat:

Nu stiti cand se tine meciul Romania-Argentina? S-a hotarat >ceva?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Federatia Argentiniana a declarat oficial anularea meciului cu Romania de pe 10 august.Messi s-a aratat doritor vizavi de participarea sa si a nationalei, insa nu a fost de ajuns.Se vorbeste acum ca stadionul va fi inaugurat in meciul cu Franta din septembrie daca nu ma insel.Totusi,federatia argentiniana se poate razgandi daca Mircea Sandu o va da in judecata. Sper ca ti'am fost de ajutor. Funda big grin

| Intruder19 a răspuns:

Conform ultimelor zvonuri meciul se joaca dar nu este nimic sigur 100%

| AdinaELA a răspuns:

Amicalul Romania-Argentina a fost anulat oficial azi!
http://www.gsp.ro/......49687.html

| Mikyduts a răspuns:

Daca se tine sau nu, nu stie nimeni. In probabilitate de 70% meciul se va disputa pe 10 august. :*

| mdany a răspuns:

Nu se stie sigur 100%, dar spun ca cei care si-au luat bilete vor primi banii inapoi in cazul anularii sau vor ramane pentru meciul cu Franta din toamna.