| Cascavalus a întrebat:

O intrebare pentru timisoreni(sunt si eu si e o chestie dea noastra). Dece toti urati echipa acs poli Timisoara? toti spuneti si scrieti ac recas nu e poli dar in 2002 cand aek s-a mutat la Timisoara toti ati sustinuto. Ce a fost diferit atunci fata de acum?

Răspuns Câştigător
| AlexCătălin21 a răspuns:

Ac Recas sau alte prostii nu pot fi niciodata Poli.Dar din cate stiu nici la AEK nu era vreo bucurie, stiam ca si atunci scandam,, justice for poli''. Oricum, fotbalul din Romania e aproape mort, la fel ca si in orasul Timisoara.Nimic nu va putea inlocui echipa noastra de traditie studenteasca din '21.