| àIèD a întrebat:

Over 2.5 inseamna 2 sau mai multe goluri nu-i asa?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da,peste 2 goluri...De exemplu :2-1,1-2,3-2,3-0happy.Sper ca te'am ajutat.Succes.

| dragosh01 a răspuns:

Salut sir4444 over 2.5 trebuie sa fie un total de goluri egal cu 3 sau peste! Daca se marcheaza 2 goluri nu e castigator, de aceea ai si.5 ca trebuie peste 2, in concluzie daca golurile adunate de la ambele echipe sunt =3 sau peste esti castigator!
Daca te intereseaza uite aici un site cu pronosticuri sportive http://www.biletul-zilei.host.org! O zi buna!