| robertadenisaroberta a întrebat:

Pana vinerea viitoare trebuie sa reușesc sa alerg 800 m in 3 minute, dar nu pot decat in 4. Cum sa alerg mai repede si sa si rezist?

Răspuns Câştigător
| bookute a răspuns:

Simplu.Nu se poate. Poti asculta sfaturile celor de aici insa o sa realizezi in ziua probei ca nu ai rezolvat nimic.Stiind ca trebuie sa alergi 800 de m trebuia sa te pregatesti din timp, cu antrenamente diverse, la obiect, nu "dupa ureche". Totusi, poti incerca sa faci cate 1 tura de teren, cu revenire cam 1 minut.Cel putin 10 din astea. Bafta

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ce sa-ti zic, s-ar putea sa fie dificil sa progresezi atat intr-o saptamana. Altceva n-ai ce face, decat sa continui sa alergi, continua sa te antrenezi.

| ionut1134 a răspuns:

O sa para banal raspunsul dar "te antrenezi" zilnic.

| TheMonsteR98 a răspuns:

Pai te antrenezi dimineata fugi 1 km pentru rezistenta si dupa-amiaza faci sprintruti. FUNDA PLZ big grin