| SiLaS a întrebat:

Parere despre suplimentele Rapid Mass? Am auzit ca sunt mai multi carbo si mai putine proteine. Ajuta in cresterea masei musculare bine?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Asa, si? Eu pe multi instructori ii consider complet pe langa.

Rapid mass e un produs de proasta calitate, care are si o tona de zahar in el.

De ce nu iei ceva de calitate gen Optimum Nutrition, Dymatize, muscletech?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica "ai auzit"?

Tu nu stii sa citesti? Citesti singur si vezi ce contin.

Si nu prea ajuta la masa musculara, sunt de calitate proasta.

| SiLaS explică (pentru Cosmin86):

Dauneaza ceva sau ce? Instructorul le-a recomandat...

| Goldenboy97 a răspuns (pentru SiLaS):

A luat un prieten Rapid Mass si am luat si eu o cupa de la el. Este foarte foarte dulce, mai dulce decat mierea. Dabea poti sa-l bei.
Mai bine iti bagi banii in alimente gen orez, cartofi, legume (sursa buna de carbohidrati, vitamine, minerale, alti compusi benefici) sau daca vrei neaparat supliment alimentar alege ceva de calitate de la producatori recunoscuti internationali.
Spor la treaba, Lazar.

| SiLaS explică (pentru Cosmin86):

Merci! Nu stiam ca e de proasta calitate.Am sa caut proteine de la firmele mentionate de tine

| Cosmin86 a răspuns (pentru SiLaS):

Asa, si? Eu pe multi instructori ii consider complet pe langa.

Rapid mass e un produs de proasta calitate, care are si o tona de zahar in el.

De ce nu iei ceva de calitate gen Optimum Nutrition, Dymatize, muscletech?

| Muschilosul a răspuns:

Ce " ajuta in cresterea masei musculare bine " e mancarea.