| Marius_Stefan_1997_fks7 a întrebat:

Pe ce post si la ce ora joaca astazi Steaua Bucuresti - Sageata navodari?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

S-a amanat etapa din cate am inteles, oricum bate Steaua cu 3-0.
Campionatul urmeaza a se relua dupa dubla nationalei cu Ungaria si Turcia.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toata etapa a saptea a fost amanata pe 30.11. 2013, urmeaza 2 meciuri ale Nationalei.

| alexs99 a răspuns:

Meciul Steaua Bucuresti-Sageata Navodari a fost amanat(ca de altfel toate meciurile din etapa a 7-a) pentru ca nationala sa aiba mai mult timp de pregatire pentru dubla cu Ungaria si Turcia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu joaca azi nicio echipa. Urmatoare etapa incepe pe 14 septembrie.

| cristi966 a răspuns:

Joaca nationala, nu e niciun meci timp de 2 etape...