| TeamHellNo a întrebat:

Pe ce post TV se difuzeaza Steaua - Ajax?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Cine Transmite meciul Steaua vs Ajax? Meciul este transmis / televizat de digi sport 1
http://hai-in.ro/......1-02-2013/

7 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Meciul Ajax Amsterdam vs Steaua București începe azi la ora 20:00 şi poate fi văzut online la unul din linkurile de mai jos, sau pe tv pe, Dolce Sport 1, Digi Sport 1 live.

| TeamHellNo explică (pentru michelia):

Astazi? la 20:00? (miercuri)
'

| michelia a răspuns (pentru TeamHellNo):

Http://hai-in.ro/......4-02-2013/
Linkul este pentru 14 februarie, dar asa apare trecut in text " astazi".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Digi Sport şi Dolce Sport.

| victor333 a răspuns:

Pro tv da turul care e joi 14 februarie adica maine returul nu stiu poate digi dar turul sigur e pe protv

| Krueger a răspuns:

DigiSport 1