| XnameX a întrebat:

Pe parcursul acestei saptamani mi am lucrat abdomenul apoi am citit ca nu e bine sa ti l lucrezi in fiecare zi. cu toate astea nu mi se pare ca lucram partea de jos cu burta care desi nu e mare pare sa fie tot acolo. am lucrat o serie de exercitii care iti lucreaza tot abdomenul. stiu ca nu e normal sa ma astept sa am rezultate peste noapte insa ce as putea face pentru a scapa de burtica?

Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

Http://scoobysworkshop.com/abdominal-exercises/ uite, de pe site-ul asta am invatat eu cam tot ce stiu despre fitness. Daca stii engleza bine, uita-te si pe la alte categorii, vorbeste despre cum sa scapi de grasimea de pe burta, despre mituri etc., e foarte bun omu. Bafta.

7 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Abdomenele nu te vor scapa de burta. Dar exercitiile cardio vor face asta. Gen 30 de minute pe zi alergat sau bicicleta, plus multa apa. Cat despre abdomene e asa: daca faci in fiecare zi cateva minute o sa ai un abdomen plat,
daca faci 1 data pe saptamana un program bine realizat de vreo 30-50 minute o sa ai un abdomen cu patratele. Dar acele patratele se vor vedea doar daca faci exercitii cardio. Bafta.

| XnameX explică (pentru crytical):

Dar daca fac de 3 ori pe saptamana un program de 20 de minute in care fac diferite exercitii are efect? si cardio se face in alta zi sau inainte de programul propriu-zis?

| crytical a răspuns (pentru XnameX):

Da, daca vrei un abdomen plat si tare. Cardio daca ai putea sa faci in fiecare zi cate 20-30 de minute ar fi perfect.

| XnameX explică (pentru crytical):

Stii cumva niste video mai bune asa?

| crytical a răspuns (pentru XnameX):

Http://scoobysworkshop.com/abdominal-exercises/ uite, de pe site-ul asta am invatat eu cam tot ce stiu despre fitness. Daca stii engleza bine, uita-te si pe la alte categorii, vorbeste despre cum sa scapi de grasimea de pe burta, despre mituri etc., e foarte bun omu. Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| Alex5620 a răspuns:

4 zile munca, 1 pauza.

| Bucinica_Mihail_1990 a răspuns:

Esti o fata frumoasa. Pentru a putea slabi trebuie sa mananci diversificat si sa faci sport (alergari 2 ore ). Cand mananci s.o iei mai usor cu painea laughing)))