| Andrianu_Cosmyn_2000 a întrebat:

Pot fi fotbalist de performanta dacă am platfus?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Cu multi ani in urma, fotbalul ramanesc a avut un mare jucator: Gheorghe Constantin. Acesta a avut platfus.

1 răspuns:
| Nikolaus a răspuns:

Eu am un prieten cu platfus. L-am văzut jucand fotbal si nu arata prea bine. Fuge nasol, e si gras, si boala asta si mereu ramane în urma. El face tenis de performanta de vreo 7-8 ani si se descurca si are si premii. Acum la fotbal nu stiu ca nu l-am intrebat niciodată. E probabil si nu prea.