| anonim_4396 a întrebat:

Pot folosi acelasi card pentru BET365 si pentru alte agentii de pariuri, gen BWIN, Bet-at-home?

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Cardul se poate folosii si la toate agentiile o data cu conditia sa ai bani pe el atunci cand depui in contul de pe net.

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Da,poti folosi un card pe care-l folosesti la BET 365 si pentru alte agentii de pariuri.

| Niklauss a răspuns:

Da poti folosi si la alte agentii dinafara de Bet365 cat timp nu e gol :)) si iti dau un sfat foloseste si BetCafeArena e super:http://www.betcafearena.ro/
Funda?