| johnn_1772 a întrebat:

Poti ajunge jucator de volei profesionist si sa traiesti din volei in Romania?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Cu "ma" poti vorbi in familie. Daca are numai atat inseamna ca asta ii este valoarea, nu inseamna ca cei buni, de la primele echipe, au si ei tot la fel: iar raportarea trebuie facuta la salariul mediu pe economie. Noapte buna, ma!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, chiar si in Romania se poate. Se castiga destul de bine.

| neutrino a răspuns:

Da, si chiar binisor!

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru neutrino):

Ce binisor ma? 1500lei pe luna?

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru OnuOnulică):

Stai calm ca nu au salarii ca fotbalistii

| OnuOnulică a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Cu "ma" poti vorbi in familie. Daca are numai atat inseamna ca asta ii este valoarea, nu inseamna ca cei buni, de la primele echipe, au si ei tot la fel: iar raportarea trebuie facuta la salariul mediu pe economie. Noapte buna, ma!

| Gabriela_Diana_1997 a răspuns:

Cu multa munca poate... ia exemplu de la simona halep... funda?

| TeckTonik997 a răspuns (pentru Gabriela_Diana_1997):

Ce legatura are halep care a ajung milionara in euro si a avut si spate, parintii ei au fost si sunt foarte bogati cu un sport destul de putin apreciat si slab platit in Romania?