Întrebare recomandată | InstructorulTauDeFitness a întrebat:

Poti participa la Mr. Olympia daca ai tatuaje?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Vezi Lee Priest, are mai multe, unu chiar pe fata.

11 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da,dar mai intai sa fii acceptat la selectia basic.

| florynmondialul a răspuns:

Da! poti participa!

| bbu2eugen a răspuns:

Daa

| DeusCorrupti a răspuns:

Poti, insa exista dezavantaje, in cazul tatuajelor mai mari, musculatura poate sa nu iasa atat de bine in evidenta.

| AndreiPisoias a răspuns:

Normal ca poti nu esti exclusa ca ai un desen pe piele

| AlinG5 a răspuns:

Nu cred ca se poate, din cate am vazut nici un aprticipant nu are tatuaj.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlinG5):

Vezi Lee Priest, are mai multe, unu chiar pe fata.

| AdyPin a răspuns:

Scuze, dar ce este Mr. Olympia?

| dyk3yy a răspuns (pentru AdyPin):

Concurs de culturism in care culturistii profesionisti de pe scena trebuie sa isi puna in evidenta masa musculara, definirea musculara si totul este jurizat. Cel mai bun castiga. Puteai sa-l intrebi de domnul google.