| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Revin cu aceeasi intrebare...ma poate ajuta cineva sa gasesc pe net codurile echipelor la pariuri sportive

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| devilmilan a răspuns:

Ce agentie? ca te ajut eu

| devilmilan a răspuns:

Http://www.casapariurilor.ro/

in stanga apare ziua de duminica dai click pe ea si selectezi campionatul de unde joaca echipele iar in fata meciurilor apare prima data un cod gen 333 sau 452...etc daca vrei sa vezi meciurile de maine dai click pe luni si alegi tara de unde vrei sa vezi meciurile...am dat acum click pe luni si primul meci aparut e pandurii-astra Ploiesti daca vezi iar codul sau e 374

| devilmilan a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat din pacate nici data trecuta nici acum nu ti-am putut raspunde si asta probabil ca sunt junior...si eu sunt mare amator de pariuri tongue :*

| devilmilan a răspuns:

Din pacate nu merge sa iti raspund la mesaje sad asta probabil ca sunt junior tongue ma bucur ca te-am ajutat si ca am fost de folos :** si eu sunt amator de pariuri big grin