| jean_6470 a întrebat:

Sa castige oare Otelul Galati campionatul anul acesta.

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Nu,timisoara castiga, am urmarit meciuril ale otelului si avand in vedere ca majoritate golurilor le bate din faze fixe in cheampions league nu prea ar avea sanse happy

11 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Never,Steaua o să-l ia

| ZEU93 a răspuns:

Se pare ca, am avut dreptate in legatura cu Otelul happy in cheampions league a fost 0

| push2gl a răspuns:

Il ia la 5 puncte in fata

| Claudiu2011 a răspuns:

Niciodata nu va castiga galatiul.ai sa vezi. timisoara sau vaslui ia titlul desi imi pare rau ca nu l ia steaua sad

| andrei_1403 a răspuns:

Bai timisoara nu va lua cu siguranta titlu.vasluiul sau steaua deoarece ele au adunat cele mai multe pct in retur si au si cei mai buni antrenori.mai sunt sumudica si dorinel da in retur au avutr rezutate mai slabe

| Pho3nix a răspuns:

Baieti, ce ziceati? Galatiul n-o sa ia niciodata campionatul?
Ei bine, Otelul v-a inchis gurile.

| Filip_9704 a răspuns:

Au toate sanselewinking

| eusix a răspuns:

E posibil, dar eu cred ca dinamo o sa iasa PE PRIMUL LOCwinking

| SQueeZer a răspuns:

Nu cred... Timisoara are mai multe sanse!

| baixinho a răspuns:

@seby15 Pai alege: esti stelist sau otelar?

| Anonim_3964 a răspuns:

Din pacate nu