| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.Ce parere aveti de milk&egg de la redis? sunt ectomorf si am o nutritie si un antrenament adecvat. Daca iau 18 zile o portie de 50g pe zi o sa se vada ceva rezultate? de la proteine nu te umfli ca si de la creatina? eu stiu ca nu.

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Amandoua sunt suplimente alimentare, amandoua produse te ajuta sa cresti in masa musculara, proteina de noapte milk&egg e foarte buna, deoarece corpul noaptea e in catabolism(adica consuma din resursele corpului, masa musculara si grasimea corporala), iar cu aceasta proteina tu ai sa opresti acest lucru, adica ai sa induci starea de metabolism, corpul noapte o sa consume din resursele pe care tu i le-ai dat prin aceea proteina.Succes!

Răspuns utilizator avertizat