| Anonymus3000 a întrebat:

Cum sa ma antrenez sa devin mai bun la fotbal fara antrenor

9 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

Depinde si pe ce parte vrei sa devii mai bun... Vrei sa devii mai tehnic? Vrei sa devii mai puternic...sa ai viziunea jocului mai bun, etc?happy

| cineva_3888 a răspuns:

Salut incepe un antrenament singur.penttru inceput alearga 10 minute la fiecare inceput de antrenament.dupa aceea incepe cu gimnastica si specialele si dupa execitii cu mingea coordonezi mingea la picior pasezi cu cineva(sau cu peretele) suturi la poarta dribliguri si tot asa big grin mai cauta si pe youtube training football si mai iei si u exercitii de acolobig grin.funditza?

| cineva_3888 a răspuns:

Salut incepe un antrenament singur.penttru inceput alearga 10 minute la fiecare inceput de antrenament. dupa aceea incepe cu gimnastica si specialele si dupa execitii cu mingea coordonezi mingea la picior pasezi cu cineva(sau cu peretele) suturi la poarta dribliguri si tot asa big grin mai cauta si pe youtube training football si mai iei si u exercitii de acolobig grin. fundita?

| anette97 a răspuns:

Daca iti place cu adevarat atunci nimic nu iti poate sta in cale...fa ceea ce iti place si vei reusi...antreneazate din greu, poate vei fi obosit dar daca iti place ceea ce faci va fi o oboseala placuta. Ai puea sa iti chemi niste prieteni si sa va jucati poate asa vei deveni mai bun la fotbal. BAFTA (funda)

| loryyy_7762 a răspuns:

Buna anonimus, nu-i asa de greu sa te antrenezi, de ce nu incerci sa cauti pe net niste site-uri care ati arata cum sa te antrenezi fara antrenor? ai sa vezi ca o sa fie mai bine asa ca sa nu te mai rogi de nimeni.bafta la antrenament

| Luis_2754 a răspuns:

Sall roaga pe cineva mai mare sa te ajute cum ar fi un verisor sau daca nu vrea sa te duci adunati ns prieteni si antreneazate cu ei si dc nu vrei uitate pe youtube si te uiti la schemele la aia dc nu vrei scoalate la du-te la ora 15:30 si ancearca sa ta antrenezi si eu am facut la fel si acum sunt la fotbal la bolivalenta din trg si am 10 ani sper sa te ajute sfaturile mele

| andreishot a răspuns:

Poi trebuie sa alergi 10-15 minute pe la 9:00 la sprint incepi prin niste driblinguri printre opstacola daca nu ai cu cine sa joci fotbal apoi incerci sa dai gol din centre dupa sa iei avant si sa dai gol si in final incerci si sa aperi la poarta pentru ca poate mai nimeresti si in poarta. funda?

| GageanuAlex a răspuns:

Mama nu a fost de acort cu mine sa joc fotbal dar eu nu am renuntat mam antrenat singul la driblingulr pase si am intrat in echipa scoli jirsau 1)invatasaddriblinguri) ruleta lui zidan triungiul lui rivaldo si bicicleta 2)invata:sa joci pase scurte medium lungi 3)invata:sa nu te dai batut si daca ai un copil mai mic de 7 ani joaca-te cu el fa driblinguri pe el daca le inveti o sa fii bun nu te da batut niciodata sper ca tiam

| Petre146 a răspuns:

Eu am fost antrenat de un jucator dela FC Arges si de Luchin dela DINAMO daca vreti sfaturi luati id stat si intrabatima petre_nike_62