| AlexrAul456 a întrebat:

De pe ce site pot cumpara si eu o minge de fotbal de calitate, rezistenta, sub 150 lei?

Răspuns Câştigător
| Nita_Eduard_1999 a răspuns:

Mingi de calitate nu prea gasesti la un pret sub 150 lei.Dar oricum poti cauta pe www.woomie.ro (acolo au orice, de la manusi pana la ghete, avantajul este ca gasesti si replici.) Poti gasi la www.decathlon.ro (dar eu am luat direct din magazin si nu ti-as recomanda.Ei au in general multe mingi de la KIPSTA si am mai vazut minge BUNDESLIGA la 80 de ron, minge Champions League la 78 de ron).
In final, poti cauta la InterSport(au o gama destul de variata si destul de calitativa).Ma bucur ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Decatlon

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Decathlon*

| Mariiiiiiiii a răspuns:

Olx

| Stefan_Miron_1988 a răspuns:

Uite aici minge adidas originala: http://pontieftin.blogspot.ro/......areri.html