| FarSe17 a întrebat:

Sal TPU, spuneti-mi si mie niste site-uri de pariuri sportive live gen Bet 365 dece pentru ca mi-a inchis contul ca am facut o intrebare daca se poate pune restrictie 4/5 pariuri pe zi si m-a pus sa aleg intre inchiderea cont-lui pentru timp de 6 luni sau Permanenta wtf ce motiv de kk. FOUNDA?

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

laughing)) ce cretini, cred ca au gresit cu ceva

| matrix100 a răspuns:

Www.bwin.com
ce intrebare ai pus?

| FarSe17 explică:

Am pus intrebarea

Daca se poate juca doar 4/5 meciuri pe zi ca sa nu intru in mai multi bani si dupa intrebare m-a pus sa aleg intre

inchiderea cont-lui pentru timp de 6 luni sau inchidere permanenta a cont-lui iar eu i-am spus ca nu vreau nici una din aceste optiuni si am iesit din chat iar surpriza cand am dat sa intru pe cont nu a mai mers sa ma loghez am incercat de n-ori dar degeaba...

Merge sa retrag bani dupa cont pe card si daca da in cate zile mi depune pe card. Ms?