| madalin307 a întrebat:

Sall,ce parere aveti de combinatia n-large2, storm de la universal(este creatina) si tribulus pro tot de la universal?

1 răspuns:
| deathy a răspuns:

Salut.Nu am luat niciodata proteine, creatina, nici un supliment.
Depinde de suma pe care esti dispus sa o folosesti. Poti lua GFX 8, am vazut ca este foarte eficient(la partenerul meu de sala).El mananca odata pe la 4 ore, avand undeva la 5 mese pe zi.CU ajutorul acestui supliment a reusit sa creasca la piept, de la 60 la 90, chiar si 100 cu ajutor in doar 2 luni. Sper ca ti-am fost de ajutor.