| anonim346575 a întrebat:

Sall dati-mi si mie un program alimentar pentru masa musculara creat de voi nu vreau sa luati de pe un site dati copy si gata vreau un program al vostru pe care lati incercat funda

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Uite jurnalul meu :
http://www.culturism.ro/forum/jurnal-personal/jurnal-cosmin-0001.html

Gasesti acolo si antrenament si alimentatie ( vreo 3 planuri alimentare ).

Alege 1 din alea pentru masa musculara, cred ca e pe pagina 2 ( pe pagina 1 e pentru definire )

| IamPharell a răspuns:

Pentru masa musculara trebuie sa mananci cel putin 6 mese pe zi. in special cand vii de la sala trebuie sa mananci mult.