| CristiMC a întrebat:

Sall de ce antebratul este rar bagat in antrenament?happy

5 răspunsuri:
| Skylimit a răspuns:

Chiar nu stiu.De fapt depinde la ce te referi. Daca te referi de ce oamenii de la sala care nu includ antebratul in antrenament eu cred ca e din cauza chestii asteia gen "Frate uite ce "brand" ai " si dupa ii vezi cu un antebrat cat o surcica. Plus ca daca vrei sa lucrezi antebratul acasa e mai complicat deoarece nu-l lucrezi din flotari sau variatii etc... Cel putin asta cred eu. Poate ma insel..in fine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Skylimit):

Vorbim de antrenamente serioase, nu de flotari. Flotari fac copiii mici.

| Skylimit a răspuns (pentru Cosmin86):

Ce sa zic...adultule.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Skylimit):

28 de ani, dintre care peste 10 ani de sport.

Răspuns utilizator avertizat