| azoteu2020 a întrebat:

Sall TPU, am 17 ani 1.85 inaltime 88 de kilograme si de curand am facut 1 an si 6 luni de sala, fara sa iau suplimente alimentare, am crescut destul de mult( datorita geneticului) de la 36 pana la 41 in brat la rece, si as vrea sa iau proteine sau alte suplimente care sa imi maximizeze progresu. Multumesc

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La 17 ani 41 in brat? ce... grasime? laughing

esti putin amuzant happy

| sasha898 a răspuns:

Pe an pui 1-2 cm de muschi, deci tu trebuia sa fipus undeva 3cm nu 5 cum ai zis. posibil sa ai 41 in brat da la sigur ai destula grasime in bratu ala

| Lulalulalu a răspuns:

Adevarul e ca proteinele astea pot sa iti faca si rau.Lasa sa te,, dezvolti'' pe parcursul tau, mai ales ca nu inteleg de ce ai vrea brat de 100 cm

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lulalulalu):

Serios? iti fac rau? proteinele se gasesc si in mancare.

deci TU consumi ZILNIC proteine, in caz ca nu stiai, copil dezinformat ce esti.

| azoteu2020 explică:

Este un strat mic de grasime, nu pot sa zic ca am un brat "gras" happy