| Edy_9245 a întrebat:

atunci cand vreau sa fac flotari ma las pana jos,dar nu ma mai pot ridica adica nu am fost in brate, ce pot face ps funda

Răspuns Câştigător
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Ca să-ți crești forța-n brațe, fă ridicări cu gantere. Dacă n-ai gantere, ia sticle de 2-2, 5L.Eu eram ca tine, după 4-5 zile de ridicări cu sticlelelaughing pot să fac 4-5 flotări deja(cam prea repede, totuși)Sau le poți face înjumătățite, adică doar până unde te poți ridica la loc.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat