| Nelutsa a întrebat:

Ce var placea sa actualizeze EA SPORTS la fifa?
Eu as spune ca daca tot creem player si echipa dc sa nu ne facem si stadionhee hee! Fiecare cu parerea lui!

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Sa introduca Liga1. Sau macar echipele mai importante din Romania la rest of the world.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi ar place sa lucreze un pic la gameplay, sa nu mai aiba asa de multe erori, adica pes ul are o grafica mai buna, dar fifa are un gameplay mai reusit si nu e plictisitor ca pes

| Urpaniel a răspuns:

Fifa e cel mai mare furt din istoria gaming-ului, practic e acelaşi joc in fiecare an, doar mici imbunătăţiri.

| TheSilent a răspuns:

Din cauza asta PES'ul e mai smecher... poti face playerul, echipa, stadionul, si multe altele, te-as sfatui sa te apuci de PES!