| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU,dupa ce m-am uitat la jocurile olimpice,am ramas impresionata dupa scrima, am 13 ani, credeti ca e prea tarziu sa incep sa practic acest sport?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu chiar performanta, mi-ar ajunge sa fac ca un hobby, dar daca o sa-mi placa in continuare nu mi-ar strica sa fac ceva mai avansat, intai sa vad cum e, dar oricum multumesc pentru raspunsuri happy

| mFlorian a răspuns:

Si totusi este destul de tarziu daca vrei performanta.

| Raptorvitus a răspuns:

Esti mare, era mai bine sa incepi mai dereme, dar nu ai 20 de ani. Poti incepe si acum, daca te tii cu adevarat de scrima o sa reusesti, eu cred in tine si mai ales cred in pasiunea ta! O sa reusesti cu siguranta! =)

Sper ca te-am ajutat...

| BIBINHO a răspuns:

Nu, nu este prea tarziu deoarece acest sport nu are o anumita varsta minimia / maxima! Intelegi? big grin Te poti apuca oricand! Succes. Sper sa faci performanta!

| dukuletzu a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu