| theandreicuriosulXbox360 a întrebat:

Sall TPU, sunt băiat si am gambele" cam grase" ce exerciții, pot face pentru, să le fac mai subțiri toți colegi mei au gambele subtiri! Ziceți-mi niște exerciții nu genoflexiuni! Credeți-mă mai rău fac se întăresc gambele si se fac mai groase deci! Niște sfaturi... Dau funta

Răspuns Câştigător
| Ctmfresh28 a răspuns:

Deci pui jos ceva inalt(minim 5cm) te pui cu un singur picior pe ea iar celalat il tii ridicat in sus
incerci sa te ridici pe varf
stai cu calcaiul pe podea si cu degetele pe cutie(care ai pus-o jos) si te ridici pe degete pana sus.te vor ajuta enorm.
daca vrei poti lua greutati si sa le tii in maine sau eventual sa le pui intr-un ghiozdan.

1 răspuns:
| Moonlight15 a răspuns:

Te duci la sala si faci picioare...