| RadioactiveUranium a întrebat:

Urasc orice tip de sport.E normal? adica tuturor le place un sport mie nu imi place nimic. Funda

Răspuns Câştigător
| AdolfHitler1889 a răspuns:

E perfect normal.Nici mie nu-mi place nici un tip de sport, am alta pasiune. Poate tu ai altceva care iti place si ar trebui sa te axezi pe acea chestie.Fiecare om e diferit si are o altfel de gândire, daca toți am fi la fel ar exista doar un singur om pe pământ.

11 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Nu trebuie sa urasti, dar nu e ceva anormal sa nu-ti placa.Sigur ai alte pasiuni.Indreapta-ti energia spre alte zone si uita de sport.Succes! happy Si sa nu fii suparat/a cand vorbeste cineva de sport, vezi-ti de treaba ta.

| AirănMeidăn a răspuns:

Da, e normal. Ai aici pe cineva la fel. Bine, nu pot zice ca le urasc, dar nu-mi plac.
Lasa, nu e nimic. Mie profu' de sport mi-a zis ca voi ajunge obeza, ceea ce nu s-a intamplat si nici nu se va intampla datorita faptului ca fac acasa foarte multe exercitii gen genoflexiuni, abdomene... Poti face si tu asa.
Bafta! Si nu-ti mai fa griji, e foaaarte normalbig grin

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu inteleg? urasti sa te uiti la un eveniment sportiv sau urasti si sa faci sport?
nu mi se pare normal sa nu-ti placa sa mergi, pe bicicleta, sa dai cu piciorul in minge, sa inoti... ceva ceva tot ar trebui sa-ti placa

| RadioactiveUranium explică (pentru Th3AbSinTh3):

Nu imi place nimic

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru RadioactiveUranium):

Dar ai incercat?

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

E normal. Personalitatile difera. Nu trebuie sa faci neaparat un sport, poti sa te plimbi prin parc si sa iei aer curat.

| Anonym985544 a răspuns:

E foarte normal. Acum il urasti dar s-ar putea sa dezvloti o pasiunde pentru un anumit sport in viitor. Chiar daca momentan le urasti, iti recomand sa practici pentru sanatatea ta happy

| TicTacZero a răspuns:

Bineinteles ca e normal. s-ar putea chiar ca in viitor sa inceapa sa iti placa un anumit sport sau sa nu iti placa niciodata sportul. Totusi, incearca macar sa te plimbi cat mai mult pentru ca iti ajuta mult organismul!

| madalinapaula a răspuns:

Nu este bnici o problema daca nu iti place nici un tip de sport poate in viata te axezi pe altceva sau poate o sa iti placa mai incolo

| ღßєℓℓવ a răspuns:

E normal. Unii iubesc sportul, altii il urasc.